blog.cioswnos.pl

Nowa strona o zarządzaniu czasem

przez on 24 lis 2010, w kategorii Zarządzanie czasem

Ostatnio pracuję nad nową stroną o zarządzaniu czasem. Zobacz mój nowy portal Zarządzanie czasem. Ponieważ strona cioswnos.pl zawiera dużo różnych tematów, którymi niekoniecznie wszyscy są zainteresowani postanowiłem zacząć tworzyć oddzielne mini serwisy dedykowane danej tematyce. Dla wprawy powstał portal o zarządzaniu czasem.

Outsourcing

Tak naprawdę to ogromną ilość prac nad tym portalem zleciłem do wykonania komuś innemu. To jest początek tego co chcę outsource’ować i w najbliższym czasie postaram się napisać oddzielny artykuł o tym jak to działa i jak to realizuję. Na razie mogę powiedzieć, że jestem tym zachwycony, ale sam muszę się nauczyć jak zlecać wiele rzeczy, które do tej pory robiłem sam. To jest dopiero początek tego co mam zamiar zlecać, aby osiągnąć więcej.

Kolejne kroki

Kolejnym mini portalem, którym się zajmę wraz z moim podwykonawcą będzie portal o roboczym tytule Jak zarabiać w sieci. Zaczynam już w weekend i jak tylko cokolwiek się pojawi dam link do niego i postaram się opisać co robię sam, a co zlecam na zewnątrz. Polecam robienie stron w ten sposób, ale jeśli nigdy samemu (samej) się tym nie zajmowałeś to spróbuj najpierw wykonać najprostszą stronę samodzielnie. Można się nauczyć ogromną ilość rzeczy.

Wykop ten wpis

3 Comments for this entry

  • PIT ER

    Czy te techniki zarządzania czasem naprawdę skutkują? Prosze tylko szczerze odpowiedzieć. Ostatnio pracuje chyba jakoś małowydajnie, wszytskie projekty mi sie obsuwają. Szukam właśnie jakiejś pomocy w organizowaniu czasu i pracy.

  • Waldemar

    Świetny pomysł. Jakich technik zarządzania sam używasz? Ja od jakiegoś czasu stosuję technikę pomodoro.

  • Dariusz Raczek

    Bardzo interesujace tematy. Zaczalem szukac w internecie tematyki, ktora Pan porusza po lekturze dwoch ksiazek ” The law of success” by Napoleon Hill /1000 stron/ do pobrania gratis z internetu oraz ” A happy pocket full of money” by David Cameron Gikandi.

Zostaw komentarz

Szukasz czegoś?

Użyj formularza poniżej aby przeszukać stronę:

Nadal nie znalazłesz tego czego szukasz? Napisz komentarz do posta lub skontaktuj się znami, abyśmy mogli tym się zająć!