blog.cioswnos.pl

Efektywne zarządzanie czasem – darmowy ebook

przez on 10 lis 2009, w kategorii Zarządzanie czasem

Mam dzisiaj prezent, który być może już masz w swojej kolekcji ebooków. Jest to darmowy ebook ‘Efektywne zarządzanie czasem’. Być może go masz, ale nie miałeś (miałaś) czasu na jego przeczytanie. Możesz to zrobić od razu. Zajmie Ci to około 11 minut (zmierzyłem).

Zanim zaczniesz czytać mała refleksja, która nachodzi mnie zawsze jak widzę coś darmowego. Darmowej wiedzy w internecie jest ogromna ilość. Trzeba tylko mieć chęć ją zdobywać. W tym akurat ebooku być może nie znajdziesz ogromnej ilości tej wiedzy, ale jest tu kilka podstawowych idei zarządzania czasem i planowania. Z drugiej strony są ludzie owładnięci manią zdobywania wiedzy, ale bez praktycznego jej wykorzystania. Tak również nie rób. Jeśli zdobywasz jakąś wiedzę to od razu w tej chwili zacznij ją wykorzystywać – chociażby żeby zrobić wpis na blogu. Inaczej zdobywanie tej wiedzy to tylko strata czasu.

Jeżeli chcesz czytać w przyjemniejszej oprawie to polecam zrobić to tutaj, lub po prostu w panelu poniżej. Możesz też ściągnąć tego ebooka i poczytać do poduszki.


Jeśli chcesz wiedzieć więcej to polecam książkę ‘Działaj skutecznie’ oraz zapisanie się na darmowe szkolenie z zarządzania czasem, celami i zadaniami.
Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

coded by nessus
:, , Wykop ten wpis

5 Comments for this entry

Zostaw komentarz

Szukasz czegoś?

Użyj formularza poniżej aby przeszukać stronę:

Nadal nie znalazłesz tego czego szukasz? Napisz komentarz do posta lub skontaktuj się znami, abyśmy mogli tym się zająć!